HWI

Health Wizard International (HWI)

HWI Hakkında

HWI, medikal turizm odaklı çalışmalarına 1996 yılında başlamış bir uluslararası özel sağlık, medikal turizm ve medikal danışmanlık şirketidir. Uzun yılların deneyim, birikim ve "network"üne sahiptir.
HWI uzun yıllara dayanan tecrübesi ile tıbbi kaliteyi ve etiği birinci önceliği olarak gören, hasta haklarını büyük hassasiyetle gözeten, hasta odaklı çalışmayı prensip edinmiş bir sağlık kuruluşudur.
HWI CEO’su Dr. Defne Gürünlü, destek verdiği bir kurumla (Anadolu Sağlık Johns Hopkins) uluslararası sağlık turizminde, dünya kalite sıralamasında yedinci sırada yer aldı.
HWI, çalışmalarını halen İstanbul merkezli sürdürmekte, pek çok ülkeden devlet kurumları, üniversiteler, hastaneler ve doğrudan hastalar ile iletişim halinde sağlık çözümleri sunmaktadır.

Neden HWI?

Doğru MSO (Medical Second Opinion) ve Verimli İletişim
HWI, hastadaki medikal tablonun doğru ve yeterli bilgilerle doğru hekime ulaştırılması, hızlı geri dönüş yapılması konusunda prensip sahibidir.
Ekonomik Fiyatlar
HWI, anlaşmaları sayesinde aldığı özel fiyatlar nedeniyle A+ kurumlarda en ekonomik paketlerle çözümler sunar.
Fiyat Garantisi
HWI sisteminde, hizmet paketlerinin içeriği net olarak belirtilir ve uygulamalar sırasında paket dışına çıkılmaması için azami dikkat gösterilir. Paket dışına çıkılması gereken durumlarda bu endikasyon hastaya ve sigortasına açıklanıp ara onaylar alınarak devam edilir.
Transport, Transfer, Otelcilik ve Çeviri Hizmetleri
Talep gelmesi halinde HWI, İstanbul’u tercih eden hastaların havaalanı karşılaması, transferleri, otel rezervasyonları, uçak biletleri, tercümanlık hizmetleri, tedavi öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçların karşılanmasını anlaşmalı turizm şirketleri ile organize etmektedir. Türkiye’ye tedavi için gelmeye karar verildiği andan hasta dönüş yolculuğuna çıkana kadar deneyimli personelimiz eşlik edecektir.

HWI'ın Tarihçesi

2011

HWI, çalışmalarını İstanbul merkezli olarak sürdürüyor.

HWI CEO’su Dr. Defne Gürünlü, destek verdiği bir kurumla (Anadolu Sağlık Johns Hopkins) uluslararası sağlık turizminde, dünya kalite sıralamasında yedinci sırada yer aldı.
1996 - 2011

18 yıl boyunca uluslararası turizm şirketlerinin sağlık hizmetlerini karşıladı.

Türkiye/EGE Bölgesinde 1993-1996 yıllarında bireysel olarak, 1996 yılından itibaren şirketimizi kurarak, 2011e kadar 18 yıl boyunca uluslararası turizm şirketlerinin sağlık hizmetlerini karşılamış (TUI, JMC, THOMSONS, LTU, ITS, JAHN REISEN, NECKERMANN, COSMOS, JEWEL IN THE CROWN, ÖGER TOURS, JET AIR, SÜD TOURS, 1,2 FLY ,… )  ve sağlık sigortası şirketleri ile de anlaşmaIı olarak bölgeye gelen turistlerin acil ve her türlü sağlık ihtiyaçlarını 7/24 karşılamıştır.
1996

HWI, medikal turizm odaklı çalışmalarına başladı.

HWI, medikal turizm odaklı çalışmalarına 1996  yılında başlamış bir uluslararası özel sağlık, medical tourism ve  medical danışmanlık şirketidir . Uzun yılların deneyim, birikim ve networküne sahiptir.